Uzņēmējdarbība
Uzņēmēji

Latvijas Banka aicina Zemgales reģiona uzņēmējus, pašvaldību vadītājus un uzņēmējdarbības un attīstības plānošanas speciālistus uz tikšanos, lai pārrunātu ar tautsaimniecības izaugsmi saistītos jautājumus un finanšu pakalpojumu pieejamību reģionos, tostarp situāciju kreditēšanā. Tikšanās notiks 24. maijā plkst. 13.00 Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā, Jelgavā,  Svētes ielā 33.

Tikšanās laikā Latvijas Banka iepazīstinās ar tās jaunāko analīzi par finanšu pieejamību, it īpaši reģionos, uzklausīs vietējo līderu viedokli par praktisko pieredzi finanšu pakalpojumu saņemšanā un diskutēs par veicamajiem soļiem situācijas uzlabošanā, t. sk. raugoties no reģionālo uzņēmēju un iedzīvotāju viedokļa.

Uz sarunu aicina un tajā piedalīsies Latvijas Bankas prezidents Mārtiņš Kazāks, prezidenta vietniece Santa Purgaile, Monetārās politikas pārvaldes Pētniecības daļas vadītājs Kārlis Vilerts un Naudas atmazgāšanas novēršanas pārvaldes vadītājs Kristaps Markovskis.

Interesenti, kuri vēlas piedalīties, aicināti reģistrēt savu dalību, aizpildot pieteikuma formu šeit.

Tikšanās programma pieejama šeit.

Apmeklētāju skaits ir ierobežots, tāpēc pirms ierašanās lūdzam pārliecināties, ka saņemts dalības apstiprinājums. Latvijas Banka tikšanos organizē sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģiona Zemgales Uzņēmējdarbības centru un Jelgavas valstspilsētas pašvaldību.

Tālrunis papildu informācijai par dalību diskusijās: 29297272, 28386601