Uzņēmējdarbība
biznesa forums

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Zemgales plānošanas reģionu (ZPR) un Bauskas novada pašvaldību 18. oktobrī Rundāles ūdensdzirnavās organizē Zemgales biznesa forumu “Ceļš uz energoefektivitāti”. Pieteikšanās līdz 15. oktobrim: https://ej.uz/LTRK_Bauska18-1-2023.

Klātesošos uzrunās LTRK Zemgales reģiona padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška un Bauskas novada domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Mačeks.

Par Klimata un enerģētikas ministrijas izveides mērķi un plānotajiem darbiem stāstīs Jānis Irbe, Klimata un enerģētikas ministrijas parlamentārais sekretārs; par aktualitātēm enerģētikas tirgū - Krists Mertens, SIA „Enefit” valdes priekšsēdētājs; par Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumiem Zemgales plānošanas reģionā - Mairita Pauliņa, ZPR Uzņēmējdarbības centra vadītāja.

Plašs foruma temats būs Bauskas industriālais un loģistikas parks (BILP). Ilze Tijone, Bauskas novada pašvaldības attīstības un plānošanas nodaļas vadītāja, pastāstīs par teritorijas attīstības tendencēm, SIA „Kvēle” valdes locekļi Jānis Karpovičs un Ģirts Karpovičs runās par elektroenerģijas apgādes problēmām BILP, pēc tam sekos diskusija brīvā formā par BILP identificētajām problēmām.

savienība

Šī informācjja ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta LVIII-068 SMEPRO 2 ietvaros. Par tās saturu pilnībā atbild Bauskas novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.