Sports
skrien

Atgādinām, ka līdz 1.novembrim var pieteikties Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējuma saņemšanai sporta pasākumiem un dalībai sacensībās.

Bauskas novada pašvaldības nolikums „Par sporta pasākumiem un sporta attīstībai paredzēto pašvaldības budžeta līdzekļu sadales kārtību Bauskas novadā” paredz līdzfinansējuma piešķiršanu pašvaldības izlašu sportistiem, sporta un veselīgu dzīvesveidu
veicinošiem pasākumiem, sporta sabiedriskajām organizācijām un sportistiem dalībai starptautiskos sporta pasākumos.

Līdzfinansējums tiek piešķirts, pamatojoties uz juridiskas vai fiziskas personas pieteikumu, kas iesniedzams pašvaldībā atbilstoši nolikumā noteiktajai kārtībai ne vēlāk kā līdz kārtējā gada 1. novembrim par nākamo kalendāro gadu.