Nekustamie īpašumi Pašvaldība
nekustamie

Laikus gatavojoties 2024. gada nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) maksāšanas paziņojumu izsūtīšanai, aicinām iedzīvotājus pieteikties paziņojuma saņemšanai elektroniski. Paldies ikvienam, kas to jau ir izdarījis.

Portālā www.epakalpojumi.lv pieteikties NĪN maksāšanas paziņojuma saņemšanai elektroniski var dažās minūtēs un tā ietaupīt budžeta līdzekļus, kurus pašvaldība varētu novirzīt citiem mērķiem.

Pieteikties maksāšanas paziņojumu saņemšanai e-pastā var:

• Mobilajā lietotnē "Bauskas novads";
  • Portālā www.epakalpojumi.lv sadaļā “Nekustamais īpašums”, autorizējoties ar piedāvāto internetbanku vai eID karti un izvēloties pakalpojumu “E-pasta un SMS pieteikums”. Izmantojot šo pakalpojumu, tuvojoties maksājuma datumam, tiks nosūtīts atgādinājums;
  • Elektroniski parakstītu iesniegumu var nosūtīt uz e-pasta adresi pasts@bauskasnovads.lv;
  • Iesniedzot parakstītu iesniegumu papīra formātā:
    • pa pastu, nosūtot uz pašvaldības oficiālo adresi Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas nov., LV-3901;
    • klātienē kādā no Bauskas novada valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem (VPVKAC).

Maksāšanas paziņojums tiek izsūtīts katru gadu līdz kārtējā gada 15. februārim.