komunālie pakalpojumi

Turpinās Bauskas novada kapitālsabiedrību reorganizācijas process. Atbilstoši reorganizācijas plānam 2023. gada 1. septembrī visu reorganizācijā iesaistīto kapitālsabiedrību darījumus – pakalpojumu sniegšanu - pārņem SIA „Bauskas novada komunālserviss”.

Kā informēts iepriekš, reorganizācijā iesaistītās kapitālsabiedrības ir: SIA „Bauskas novada komunālserviss”, SIA „Bauskas siltums”, SIA „Vides serviss”, SIA „Dzīvokļu komunālā saimniecība”, SIA „Iecavas siltums”, SIA „Kūdrinieks” un SIA „Mūsu saimnieks”.

SIA „Bauskas novada komunālserviss” 1. septembrī pārņem arī komunālos pakalpojumus, ko līdz šim sniedza Bauskas novada pašvaldība un Valles pašvaldības aģentūra.

No Bauskas novada pašvaldības tiek pārņemti:

• ūdenssaimniecības pakalpojumi Brunavas, Ceraukstes, Codes, Dāviņu, Gailīšu un Mežotnes, Rundāles, Svitenes un Viesturu pagastā;
  • centralizētā siltumapgāde Pilsrundāles, Saulaines, Garozas un Codes ciemā.

No Valles pašvaldības aģentūras tiek pārņemti:

• ūdenssaimniecības pakalpojumi Valles, Skaistkalnes, Stelpes, Vecsaules un Kurmenes pagastā;
  • centralizētā siltumapgāde Vallē.

Tādējādi  SIA „Bauskas novada komunālserviss” no 1. septembra kļūst par vienīgo komunālo pakalpojumu sniedzēju visā Bauskas novada administratīvajā teritorijā. Izņēmums ir sadzīves atkritumu apsaimniekošana. To Bauskas, Rundāles un Iecavas apvienību teritorijā nodrošinās SIA „Bauskas novada komunālserviss”, savukārt  Vecumnieku apvienības teritorijā – SIA “Eco Baltia Vide”.

Pakalpojumu sasniedzamība:

Konsultāciju punkti. Klientu ērtībai darbosies četri konsultāciju punkti, kuros uzņēmuma speciālists konsultēs klientus klātienē, pieņems iesniegumus un skaitītāju rādījumus. Šajos punktos būs iespēja norēķināties par komunālajiem pakalpojumiem.

Konsultāciju punktu atrašanās vietas:

• Bauskā, Salātu ielā 7A (SIA „Vides serviss” ēka);
  • Iecavā, Tirgus ielā 12 (SIA „Iecavas siltums” ēka);
  • Vecumniekos, Ceriņu ielā 9 (SIA „Mūsu saimnieks” ēka);
  • Pilsrundālē (Rundāles apvienības pārvaldes ēkā).

​​​​​​Pakalpojumu iecirkņi. Bauskā, Iecavā un Vecumniekos tiek veidoti pakalpojumu iecirkņi, kas nodrošinās būtiskākos pakalpojumus to daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, kuras apsaimniekos SIA „Bauskas novada komunālserviss”. Iespēju robežās pakalpojumi tiks sniegti arī pārējiem iedzīvotājiem.

Avārijas dienests, kas nav struktūrvienība, bet gan iespēja likvidēt avāriju un novērst tās sekas ne tikai uzņēmuma darba laikā, bet arī ārpus tā (naktīs, brīvdienās un svētku dienās). Šis pakalpojums gan ir par papildu maksu un paredzēts to daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, kuras apsaimniekos SIA „Bauskas novada komunālserviss”.

Papildu informācija www.bnks.lv