Bauskas novads Sports
STRAVA izaicinājums

Bauskas novada iedzīvotājus aicinām no 20. aprīļa meklēt lietotnē STRAVA savas pašvaldības izaicinājumu “Km skaita pavasarī – Bauskas noavds” un pieteikties kā dalībniekiem. Visi nosoļotie, noskrietie vai ar velosipēdu nobrauktie kilometri būs artava starpnovadu sāncensībā par vērtīgām balvām savam novadam.

Mārupes novada pašvaldība aicina visas Latvijas pašvaldības piedalīties videi draudzīgā izaicinājumā. Pastāv uzskats, ka nepieciešama 21 diena, lai mainītu paradumus, un 90 dienas, lai tie nostiprinātos cilvēka ikdienā.

Lai veicinātu dabai draudzīgu pārvietošanās paradumu veidošanos, no 20.aprīļa līdz 10.maijam, vēlamies uzaicināt Latvijas pašvaldības uz draudzīgu sāncensību, piedaloties dabai draudzīgas pārvietošanās izaicinājumā “Km skaita pavasarī!”, kur ar bezmaksas mobilās aplikācijas STRAVA palīdzību tiks uzskaitīti katra novada profilam piesekojušo dalībnieku “zaļie” kilometri soļojot, skrienot vai braucot ar velosipēdu. Trīs pašvaldības, kuras būs sakrājušas visvairāk “zaļo” kilometru, saņems balvas savam novadam.

Sacensības notiks no 20. aprīļa līdz 10. maijam! Pievienoties izaicinājumam varēs jebkurā brīdī līdz tā noslēgumam. Izaicinājumā tiks ieskaitīti tikai soļojot, skrienot vai ar velosipēdu veiktie kilometri.

Dalībniekiem aizliegts izmantot jebkādus motorizētus pārvietošanās līdzekļus!