Tūrisms

4. aprīlī, Biržu pilī, kopā tiekoties pārstāvjiem no Bauskas, Biržu, Jonišķu, Pakrojas un Pasvales pašvaldībām, tika noslēgts informatīvās kampaņas "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē!" 2024 līgums.

Līguma parakstīšana

Kā zināms, tūrisma akcija ar šādu nosaukumu tika aizsākta jau 2017. gadā, un tolaik 1. martā tika parakstīts pirmais līgums. Iepriekšējo gadu tūrisma akcijas formāts ļāva ikvienam interesentam iepazīt un aplūkot katrā no pašvaldībā esošajām teritorijām objektus, kas pieejami ikvienā diennakts laikā un ir bezmaksas.

Tūrisms

Šogad noritētu 8. tūrisma akcijas gads, bet tas iezīmējas noteiktās pārmaiņās. Proti, šajā sezonā uzsvars tiek likts uz to, ka tūrisma akcija "Iepazīsti kaimiņus Zemgalē" kļūst par informatīvu tūrisma kampaņu, šoreiz tendētu uz konkrētu mērķgrupu - ģimenēm ar bērniem. Jau pavisam drīz klajā nāks kopīga karte, ar jau ierastajām "Kaimiņi Zemgalē" robežām - Bauskas, Biržu, Pakrojas un Pasvales - ar aicinājumu apmeklēt tieši šai mērķgrupai atbilstošus objektus. Protams, sagaidāmas arī pārsteiguma balvas un citas kampaņai veltītas aktivitātes - bet par to, detalizētāka informācija sekos pavisam drīzumā!

Tūrisms

Pēc līguma parakstīšanas visi klātesošie pašvaldību pārstāvji devās ekskursijā gida pavadībā pa Biržu pils-muzeju.