Der zināt

No 15. augusta līdz 31. oktobrim, OptiO sociālās atbildības programmas ietvaros, studentiem un visiem pedagogiem, tai skaitā bērnudārzu audzinātājiem un augstskolu pasniedzējiem, iespējams saņemt bezmaksas brilles 55 eiro vērtībā. Piedāvājumā ietilpst briļļu ietvars cenā līdz 29 eiro, divas briļļu lēcas “Orma 15 UC” 26 eiro vērtībā, kā arī meistara darbs.

OptiO misija ir sniegt iespēju nodrošināt kvalitatīvu redzes korekciju visiem, kam tā ir nepieciešama. Pēdējo gadu laikā ar vien biežāk studentiem un mācībspēkam tiek novērotas redzes problēmas, arī attālinātais mācību režīms ir atstājis ietekmi uz redzes veselību. Tāpēc, realizējot sociālo programmu, OptiO aicina pievērst uzmanību redzes aprūpei un savlaicīgai redzes problēmu uzlabošanai un novērošanai.

Lai saņemtu bezmaksas brilles programmas ietvaros, OptiO veikalos nepieciešams uzrādīt:

  • studentiem: izziņu no augstākās izglītības iestādes (ne vecāka par vienu mēnesi), derīgu studenta apliecību, vai derīgu starptautisko studentu karti ISIC;
  • pedagogiem: jāuzrāda pasniedzēja apliecība vai izziņa no darba vietas (ne vecāka par vienu mēnesi);
  • personu apliecinošs dokuments;
  • oftalmologa vai optometrista izrakstītu briļļu recepti, kas nav vecāka par trīs mēnešiem (redzes pārbaudi iespējams veikt arī OptiO veikalos iepriekš piesakoties zvanot vai veicot pierakstu https://optio.lv/lv/redzes-parbaude/).

Bezmaksas brilles 55 eiro vērtībā var saņemt jebkurā no OptiO veikaliem: 

Rīgā

Reģionos

*Veicot redzes pārbaudi OptiO veikalos, tā ir par pilnu cenu.

**OptiO optikas veikali neuzņemas atbildību par citu uzņēmumu redzes speciālistu izrakstītajām briļļu receptēm.

***Programmas piedāvājums nesummējas ar citām akcijām un atlaidēm.

Vairāk informācijas par sociālās atbildības programmām var saņemt OptiO veikalos visā Latvijā un mājaslapā www.optio.lv sadaļā “Akcijas”.