Izglītība Iecava

Domes sēdē 25. aprīlī par Iecavas vidusskolas direktori no 2. maija iecelta Solveiga Lineja, kas līdz šim izglītības iestādē strādāja par direktora vietnieci izglītības jomā.

Iecelta Iecavas vidusskolas direktore

Pašvaldībā tika saņemts iepriekšējā vidusskolas direktora Kārļa Kravja iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no direktora amata pienākumiem. Pēc pašvaldības izdotā rīkojuma „Par Bauskas novada pašvaldības iestādes „Iecavas vidusskola” direktora amata konkursa nolikuma apstiprināšanu un komisijas izveidošanu” tika apstiprināts nolikums pretendentu atlasei uz vakanto amatu.

Izsludinātajā atklātajā konkursā tika saņemti trīs pretendentu pieteikumi. Ar rīkojumu izveidotā konkursa komisija, izvērtējot amata pretendentu atbilstību izvirzītajām prasībām, par konkursa uzvarētāju atzina Solveigu Lineju.

S. Lineja ir Iecavas vidusskolas absolvente. Ieguvusi filoloģijas bakalaura grādu vācu filoloģijā, papildinājusi zināšanas gan profesionālās specializācijas kursā interešu izglītībā, gan ieguvusi izglītības zinātņu maģistra grādu pedagoģijā. Par direktora vietnieci izglītības jomā Iecavas vidusskolā strādā no 1998. gada.

Kā vienu no prioritātēm direktora darbā S. Lineja izvirzījusi darba turpināšanu pie skolai optimāla vidējās izglītības modeļa veidošanas, ievērojot skolēnu vēlmes un skolas resursus, veidojot izglītojamajiem interesantas mācību programmas un kompetencēs balstītu izglītību.

Domes sēdē, pirms deputātu lēmuma pieņemšanas, pretendente apstiprināja, ka Iecavas vidusskolā ir ļoti labs, uz izaugsmi vērsts kolektīvs. ''Mums ir profesionāli skolotāji, kuri ir gatavi mainīties šajos apstākļos, kas mums nemitīgi tiek piedāvāti ik dienu,'' sacīja Solveiga Lineja un pauda gatavību vadīt šo kolektīvu.

Jāpiebilst, ka S. Lineja iestādes direktora pienākumus pilda jau mēnesi, kopš darba attiecības izbeidza iepriekšējais skolas direktors Kārlis Kravis.