Der zināt
Par mantisko ieguldījumu SIA «Bauskas ūdens»

Bauskas  novada  dome  2022.gada  30.jūnijā pieņēma lēmumu  „Par  mantisko  ieguldījumu pašvaldības kapitālsabiedrībā  SIA  „Bauskas  ūdens””,  nolemjot  ieguldīt    SIA  „Bauskas  ūdens”, pamatkapitālā   Bauskas   novada  pašvaldības   nekustamo  īpašumu daļas   atbilstoši  sertificēta nekustamā īpašuma vērtētāja atzinumā norādītajai vērtībai.

Sūkņu māja un atdzelžošanas stacija Jauncodes ielā 5, Bauskā tika novērtēta kopumā par 8 100 eiro, ūdenstorni un dzeramā ūdens sagatavošanas ietaises Draudzības ielā 13, Bauskā novērtēja kopumā par 10 100 eiro un sūkņu māju “Aka”, Bauskā novērtēja par 6 700 eiro.

Bauskas novada dome vienbalsīgi nolēma ieguldīt  SIA  „Bauskas  ūdens” pamatkapitālā kā  mantisko  ieguldījumu  Bauskas  novada pašvaldības  nekustamo  īpašumu daļas,  palielinot  domes  kopējo ieguldījumu sabiedrības pamatkapitālā par 24 900 eiro.

Bauskas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa