Rīgas iela 18a

Dome 29. jūnija sēdē nolēma pārņemt bez atlīdzības Bauskas novada pašvaldības īpašumā uz Latvijas valsts vārda Latvijas Republikas Iekšlietu ministrijas personā zemesgrāmatā nostiprināto īpašumu Rīgas iela 18A, Iecavā, Bauskas novadā. Tas sastāv no zemes vienības 0,2292 ha platībā un divām ēkām – ugunsdzēsēju depo un garāžas.

Pašreiz blakus esošajos pašvaldības īpašumos Rīgas ielā 18B un Rīgas ielā 18C atrodas nodarbinātības koordinatora (nodarbina arī probācijas klientus) darba telpas un instrumentu noliktavas. Telpās arī tiek uzglabāts ar Iecavas pilsētas un pagasta teritorijas uzturēšanu un labiekārtošanu saistītais darba aprīkojums un tehnika.

Pašlaik teritorijas apsaimniekošanā iesaistītā tehnika ir izvietota trīs dažādās vietās Iecavas pilsētā, kas apgrūtina darbu koordinēšanu. Telpas Rīgas ielā 18A nodrošinās iespēju nepieciešamo tehniku glabāt vienkopus un darbus organizēt operatīvāk.