Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs 2023. gada 1. novembrī organizē izglītojošu semināru “Finanšu pratība”. Dalībniekiem būs iespēja gūt zināšanas par personīgās finanšu vadības pamatprincipiem, veiksmīgas investīciju izvēles stratēģijām, kā arī pašapziņas un drošības attīstību finanšu jomā.

Šīs zināšanas cilvēkam kalpo kā ceļvedis, lai spētu efektīvi pārvaldīt ne tikai savas finanses šodienai, bet arī nākotnes perspektīvai –  finansiālai labklājībai un stabilitātei. Tiks aktualizēta tēma par personīgo finanšu psiholoģiju, kas ir ciešā sasaistē ar ikdienas finanšu jautājumiem. Dalībnieki uzzinās, kā pārvaldīt stresu ilgtermiņā, kura viens no galvenajiem izraisītājiem ir nepietiekama izpratne finanšu jautājumos.

Bezmaksas seminārs Finanšu pratība

Semināra laikā tiks aptvertas šādas tēmas:

• Ievads personīgajā finanšu vadībā
  • Investīciju pamatprincipi
  • Finanšu mērķu uzstādīšana
  • Budžeta veidošana un finanšu plānošana
  • Ievads ieguldīšanā, kādas iespējas pieejamas Latvijā
  • Personīgo finanšu psiholoģija
  • Stresa pārvaldīšana ilgtermiņā
  • Pašapziņa un drošības sajūta finanšu jomā

Iesaistoties praktiskās nodarbībās, dalībnieki gūs ieskatu, kā veidot veselīgu attieksmi pret izdevumiem un cik nozīmīga ir “drošības spilvenu” veidošana. Darba materiāli nodarbībām būs nodrošināti.

Semināra laikā tiks analizēt vairāki reāli dzīves piemēri, kuri sniegs jau padziļinātu priekštatu par to, kā pielietot teorētiskās zināšanās atšķirīgos finanšu scenārijos. Apvienojot seminārā iegūto teorētisko bāzi ar praktiskām iemaņām, dalībnieki labāk izpratīs savas finanses, stresa noturību un principus, kas jāievēro ikdienā!

Seminārs paredzēts topošajiem uzņēmējiem, jauniešiem un jebkuram interesentam.

Norises laiks un vieta: 01.11.2023. plkst. 10.00; Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas nov. (2.stāva zāle)

Piesakies semināram, reģistrējoties: https://ej.uz/SeminarsFinansuPratiba, un iegūsti neatsveramas zināšanas, kā uzlabot savu ikdienas dzīvi personīgo finanšu jautājumos.

Bauskas novada pašvaldība pilnībā finansē šīs mācības.

Nenokavē pieteikšanos, vietu skaits ir ierobežots!

savienība

Šis seminārs ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu Pārrobežu sadarbības programmas 2014.–2020. gadam projekta LVIII-068 SMEPRO 2 ietvaros. Par publikācijas saturu pilnībā atbild Bauskas novada pašvaldība, un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.