Reklāmas baneri
Reklāmas baneris pie Jelgavas šosejas.

Pēc ļoti operatīvas projekta sagatavošanas, iesniegšanas un apstiprināšanas tikpat aktīvi ir uzsāktas projekta LVIII-068 “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/SMEPRO 2 aktivitātes, jo projektam atvēlētais laiks ir ļoti īss - tikai līdz šī gada 14. novembrim jeb septiņi mēneši.

Projekta kopējā summa Bauskas novada pašvaldībai ir EUR 50 000, tajā skaitā pašvaldības līdzfinansējums EUR 2500, un Latvijas valsts budžeta līdzekļi – EUR 2500.

Projekta mērķis – iepriekš īstenotā projekta SMEPRO veiksmīgās pieredzes un prakses kapitalizācija, izmantošana un rezultātu pavairošana, lai veicinātu Zemgales reģiona uzņēmējdarbības vides attīstību pašvaldībās un sniegtu atbalstu MVU.

Projekta vadošais partneris ir Zemgales Plānošanas reģions, projekta partneri: Bauskas novada pašvaldība, Aizkraukles novada pašvaldība, Dobeles Pieaugušo izglītības un uzņēmējdarbības atbalsta centrs, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs, Jelgavas novada pašvaldība un Jēkabpils novada pašvaldība.

Projekta plānotās aktivitātes ir paredzētas, lai aktualizētu Bauskas industriālā un loģistikas parka iespējas uzņēmējdarbības attīstībai.

Reklāmas baneris pie šosejas Jelgava-Rīga
Reklāmas baneris.

Projekta ietvaros jau ir veikta virkne tirgus izpēšu un noslēgti līgumi:

• par PVC reklāmas baneru izgatavošanu ar SIA “ABI 2” par kopējo summu EUR 1660,12;
  • par stacionāro lielformātu stendu nomu, PVC reklāmas baneru montāžu un demontāžu ar SIA “PIRSUM” par kopējo summu EUR 9999,00;
  • par video izstrādi ar 3D grafikas elementiem Bauskas industriālā un loģistikas parka vizualizācijai ar SIA “BDF LV” par kopējo summu EUR 4573,23;
  • par reklāmas aģentūras pakalpojuma paketes izstrādi ar SIA “RV Aģentūra” par kopējo summu EUR 10318,88.

Projekta gaitā plānotas arī divas uzņēmēju tikšanās, lai veicinātu uzņēmējdarbības popularizēšanu, tīklošanos, neformālas tikšanās, kā arī lai veicinātu dialogu starp pašvaldību, valsts pārvaldi un uzņēmējiem.

Sākotnēji plānotais 8. jūnija pasākums uzņēmējiem “Rail Baltica un enerģētikas aktualitātes Bauskas novadā” pārcelts uz 24. augustu. Sīkāka informācija un pieteikšanās šeit.

Pasākumā ar aktuālo informāciju iepazīstinās Satiksmes ministrijas, Klimata un enerģētikas ministrijas un projekta Rail Baltica pārstāvji.

Otra tikšanās plānota oktobra beigās, lai plašāk informētu par loģistikas parkiem reģionos.

savienība