Jaunatne Kultūra
Kopums

12. augustā, starptautiskajā jaunatnes dienā, Bauskas pilskalnā norisināsies jauniešu festivāls „KOPUMS”, kas šogad mūspusē tiek rīkots „Bauskas novads - Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023” ietvaros. Reģistrējies dalībai, piedalies izlozē un laimē kādu no pārsteiguma balvām!

Festivāls sāksies jau plkst. 12, ieeja visiem apmeklētājiem - bez maksas. Reģistrācija: https://www.ej.uz/LJGREGISTRACIJA vai, izmantojot QR kodu.

Ikvienam būs iespēja piedalīties vairāk nekā 30 aktivitātēs, kuras piedāvās dažādas valsts, pašvaldību un nevalstiskās organizācijas. Tāpat varēs baudīt lielās skatuves programmu, piedalīties diskusijās un netradicionālajās sporta spēlēs. Festivāla nolēgumā - grupas „CITI ZĒNI” koncerts! Svinēsim starptautisko jaunatnes dienu Bauskā!

Jautājumu gadījumā sazinies ar Bauskas novada pašvaldības Jaunatnes nodaļas vadītāju Līgu Briģi, tel. 28799654, vai vecāko jaunatnes lietu speciālistu Gintu Jankovski, tel. 28646934; elektroniski aicinām sazināties pa e-pastu: festivals.kopums@bauskasnovads.lv.

„Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū un tā nozīmi sabiedrībā, stiprināt pašvaldību sadarbību jaunatnes jomā, labo prakšu un pieredzes apmaiņu, turpināt iedibinātās tradīcijas darbā ar jaunatni; kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu, pašvaldību un organizāciju, kas organizē darbu ar jaunatni, prestižu un veicinātu jauniešu līdzdalību un iesaistīšanos sabiedriskajos procesos. 

Festivāls tiek īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros un ar Bauskas novada pašvaldības līdzfinansējumu.