Apbalvojumi Video

Bauskas novada pašvaldības augstākais apbalvojums Goda zīme „Zelta ozols” 2023. gadā piešķirts Rihardam Melgailim - par ilggadēju, kvalitatīvu un profesionālu ieguldījumu pašvaldības darbā, sabiedriskajām un sporta aktivitātēm, popularizējot Vecumnieku un Bauskas novada vārdu Latvijā un pasaulē.

„Nav man dabā īsti sēdēt mierā, man vienmēr gribas kaut ko darīt, kustēties. Varbūt pēdējā laikā ne pārāk ātri skriet, bet visu laiku būt kustībā un ieņemt aktīvu dzīves pozīciju,” par sevi saka apbalvojuma saņēmējs.

Rihards Melgailis valsts pārvaldē strādā kopš 1994. gada, šobrīd ir Bauskas novada domes deputāts. Visu savu aktīvo darba mūžu Rihards ir bijis gan aktīvs sportists ar augstiem sasniegumiem dažādos sporta veidos un disciplīnās, gan sabiedriski aktīvs un saimniecisks novadnieks – ar sirdi un darbiem Vecumniekos.

Šogad, piedaloties Latvijas Sporta veterānu savienības rīkotajās sacensībās, ir vairākkārtējs čempions lēkšanas disciplīnās, bijis veterānu spēļu uzvarētājs handbola un volejbola sacensībās.