Jaunatne
attēls

7. decembrī konkursa „Labākais darbā ar jaunatni 2023” apbalvošanas ceremonijā tika sumināti laureāti no visas Latvijas. Par ieguldījumu jauniešu dzīves kvalitātes uzlabošanā tika izteikta atzinība pašvaldībām, darbā ar jaunatni iesaistītajām personām, jauniešu centriem, kā arī jaunatnes organizācijām un biedrībām, kas veic darbu ar jaunatni.

Svinīgajā ceremonijā tika noskaidroti laureāti šādās nomināciju kategorijās:

• Labākais starts;
  • Straujākais lēciens;
  • Līdzdalības stiprinātājs;
  • Veiksmīgākais projekts;
  • Drosmīgākais projekts;
  • Viedais atbalsts;
  • Jauniešiem draudzīga vide;
  • Iedvesmas dzirksts.

Godpilno pirmo vietu nominācijā ”Līdzdalības stiprinātājs” jaunatnes organizāciju kategorijā saņēma biedrība ”Laiks Jauniešiem” par īpaši aktīvu darbu jauniešu pilsoniskās līdzdalības veicināšanā, savukārt Bauskas novada pašvaldība šajā nominācijā, pašvaldību kategorijā, ieguva atzinības rakstu.

Nodibinājums "ViedDoma" ieguva titulu kategorijā “Viedais atbalsts”. Šajā nominācijā tika izvirzītas organizācijas un pašvaldības, kuras īstenojušas digitālā darba ar jaunatni aktivitātes.

Kategorijā ”Labākais starts” atzinību saņēma Vecumnieku apvienības pārvaldes jaunatnes lietu speciāliste Dace Dukāte.

Atzinību, kā persona, kura iedvesmojusi jauniešus un veicinājusi darba ar jaunatni attīstību, ieguva Gints Jankovskis no biedrības “Laiks Jauniešiem”.

Konkursa laureātiem tika pasniegta īpaša balva – supervaronis, kas apliecina laureātu drosmi un profesionalitāti, veicot darbu ar jaunatni un uzlabojot jauniešu dzīves kvalitāti Latvijā.

Lai apbalvojums ir iedvesma turpināt iesākto virzienu darbā ar jaunatni!

Konkursu “Labākais darbā ar jaunatni 2023” organizēja Izglītības un zinātnes ministrija sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru, biedrību “Latvijas Pašvaldību savienība” un biedrību “Latvijas Jaunatnes padome”.