Iecavas apvienības pārvalde
Jaundzimušo sveikšana 2021
Foto no pašvaldības arhīva

Pašu mazāko iecavnieku ģimenes uz kopīgu pasākumu Iecavas parkā tiek aicinātas 19. augustā. Ģimenes dienai veltītais sarīkojums sāksies ar bērnu ratiņu parādi, kas pulksten 10.30 stāsies pie Iecavas kultūras nama.

Jau tradicionāli vasaras otrajā pusē Iecavas kultūras nams un Iecavas apvienības pārvalde organizē Ģimenes dienas pasākumu ar aktivitātēm dažāda vecuma bērniem. Arī šogad, 19. augustā no plkst. 11.00, iecavnieku ģimenēm ar bērniem parkā būs pieejamas gan bezmaksas, gan maksas atrakcijas un pasākuma noslēgumā – putu ballīte.

Ģimenes diena 19_08

Tradicionālajā sarīkojumā ik gadu īpaša vērība tiek veltīta jaundzimušo ģimenēm, kas savu radošumu apliecina, atraktīvi piedaloties ratiņu parādē un citās izklaidēs, tostarp arī bēbīšu rāpošanas sacensībās. Paši mazākie iecavnieki piedāvātās atrakcijas vēl bauda neapzināti, taču patiesi aizrautīgi tās izdzīvo viņu vecākie brāļi un māsas.

Laika posmā no pagājušā gada 1. jūnija līdz šī gada 1. jūnijam dzimušo iecavnieku ģimenes tiek pulcinātas kopā, lai radītu tām iespēju sapazīties, izklaidēties un vairotu piederību Iecavai.  Jaundzimušo ģimenēm, kuras, iesniedzot pieteikumu pašvaldībai, izteikušas vēlmi piedalīties pasākumā, ir nosūtīti ielūgumi.

Jaundzimušo iecavnieku ģimenēm, kuras pieteikušās sarīkojumam, sagatavotas piemiņas veltes no pašvaldības un informatīvs ceļvedis, kurš palīdzēs izvēlēties dažāda vecuma bērniem turpmākās izglītības, mākslas un sporta gaitas Iecavas pilsētā un pagastā. Pasākums ir arī iespēja vecākiem tuvāk iepazīt savus kaimiņus, bērnu vienaudžus – topošos bērnudārza, skolas, interešu pulciņu un komandu biedrus – un dibināt jaunas draudzības.

Tiekamies Ģimenes dienā!