ūdens

No 2023. gada 8. maija stājies spēkā Latvijas Uzņēmumu reģistra lēmums, par izmaiņu veikšanu Bauskas novada  kapitālsabiedrības SIA „Bauskas ūdens” statūtos, mainot uzņēmuma nosaukumu no SIA „Bauskas ūdens” uz SIA „Bauskas novada komunālserviss”.

Pašvaldība jau iepriekš informējusi, ka līdz 2023. gada beigām notiek kapitālsabiedrību reorganizācijas process, kura gaitā pie SIA „Bauskas novada komunālserviss” tiks pievienotas pārējās novadā esošās pašvaldības komunālos pakalpojumus nodrošinošās kapitālsabiedrības.

Pašreiz notiek regulāras darba grupas tikšanās, izstrādājot komunālo pakalpojumu jomu pārvaldes struktūru, kapitālsabiedrības sniegto pakalpojumu klientu datu bāzu pārņemšanas procesu, tehnikas nodrošinājumu u.c., lai nodrošinātu komunālo pakalpojumu nepārtrauktību un kvalitāti visā Bauskas novadā gan reorganizācijas procesa laikā, gan pēc tā.