Izglītība Pašvaldība
Skolēni 310523

31. maijā Iecavas kultūras namā tika svinīgi sumināti Bauskas novada skolēni, kuri šo mācību gadu noslēguši ar ļoti labu, teicamu un izcilu vērtējumu un kuri guvuši panākumus konkursos, skatēs un mācību priekšmetu olimpiādēs.

Kopumā Tencinājumu saņēma 310 izglītojamie, no kuriem naudas balva piešķirta 304 skolēniem, un 87 pedagogi, informē Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļa. Visi apbalvojamie klātienē pasākumā gan nepiedalījās.

2022./2023. mācību gadu ar vērtējumu astoņi un vairāk noslēdza 103 Bauskas novada vispārējās izglītības iestāžu audzēkņi. Skolēnu, kuru gada vidējais vērtējums ir deviņi un augstāk, novadā kopumā ir 68 – 55 pamatskolu un vidusskolu izglītojamie un 13 mūzikas un mākslas programmu apguvēji.

Visvairāk – 29 izcilnieki – izglītību iegūst Bauskas Valsts ģimnāzijā, bet augstākais vērtējums visā novadā ir Iecavas vidusskolas 9. klases audzēknei Martai Heidemanei (9,76).

Skolēni 310523

Suminājumus pasākumā saņēma arī 34 mūzikas un mākslas programmu audzēkņi, kuru vidējais gada vērtējums ir astoņi un vairāk, un skolēni, kuri ieguvuši  1. vietu konkursos, skatēs un mācību priekšmetu olimpiādēs. Kopumā šajā mācību gadā 72 godalgotas vietas un atzinības ir gūtas mācību priekšmetu olimpiādēs un 147 - konkursos un skatēs.

Tencinājumus, ziedus un labus vārdus izcilniekiem veltīja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas vadītāja Vija Ieleja.

„Ir zīmīgi noslēgt mācību gadu un svinēt pēdējo skolas dienu tieši šādā pasākumā, kur mēs atceramies un godinām savus labākos skolēnus un viņu skolotājus. Šodien jūs saņemat pašvaldības pateicību rakstiskā formā un arī naudas balvu. Kopā jūs esat nopelnījuši gandrīz 27 tūkstošus eiro, bet mēs jau zinām, ka nauda nav galvenais. Galvenais ir tas, ko esat ieguvuši ceļā uz šo naudas balvu – jaunas zināšanas, sasniegumus, pašapziņu. Vēlos jums teikt lielu paldies par ieguldīto darbu, enerģiju, radošumu un vēlos novēlēt skaistu, saulainu, piedzīvojumiem bagātu vasaru un turpmākās izglītības gaitas!” klātesošos uzrunāja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

„Lai šis svētku brīdis sniedz gandarījumu par paveikto un dod enerģiju un jaunas idejas turpmākajiem sasniegumiem! Lai šogad sasniegtais dod spēku jaunām veiksmēm nākamajā mācību gadā!” novēlēja Vija Ieleja.

Skolēni 310523

Ar muzikāliem un deju priekšnesumiem pasākuma dalībniekus priecēja Iecavas Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi un dziedātājs Miks Dukurs.

Atceries, mirdzošas acis, augstu pacelta galva un lepnums par saviem sasniegumiem ir veiksmes atslēga pašapziņas celšanai!