BJCC

Piektdien, 19.maijā, vairāk kā pussimts Bauskas novada skolu un Bauskas Bērnu un jauniešu centra dažādu interešu izglītības programmu audzēkņi rosīgi aizvadīja Bauskas BJC organizēto tehniskās jaunrades pēcpusdienu. Apmeklētājiem bija iespēja izveidot auto modeli ar 3D pildspalvu, montēt uz papīra vienkāršu elektroshēmu, būvēt Lego modeļus, kā arī ikviens varēja pamēģināt veidot dizaina zīmējumus automašīnu modeļiem.

Aizrautīgs sacensību gars valdīja unikālajā automodelisma trasē. Pagalmā bērniem bija vienreizēja izdevība sacensties buru laiviņu neparastā vadīšanā speciālā baseinā. Azarts, uzmanība un meistarība bija nepieciešamas, lai  apbrauktu šķēršļus ar radio vadāmiem auto un sacenstos koka auto trasē.

modelisms

Nodarbības vadīja skolotāji Ilze Krieviņa, Agris Kiršteins, Indra Liepa, Mārīte Šulce, Māris Grīnvalds un Juris Bidzāns.

Pasākuma mērķis ir informēt sabiedrību par Bauskas BJC tehniskās jaunrades jomas programmu piedāvājumu, kas ir kā aktivitātes ir papildinājums skolu programmām STEAM jomā (dizains un tehnoloģijas, inženierzinības, fizika, dabaszinības).

Bauskas BJC tiek realizētas dažādas tehniskās jaunrades programmas: Lego darbnīca, Elektrodarbnīca, Trases automodelisms, Radio vadāmo automobiļu klubs “RC-BJC”, Velo skola, Robotikas grupa “Ampēriņi”, Informācijas tehnoloģijas.

Jūnijā un augustā ir iespēja izmēģināt programmu piedāvājumu Bauskas BJC vasaras radošajās dienās, iepriekš piesakoties:   https://ej.uz/bjc_radosas_dienas_23