NVO

Ir laiks uzlādēt baterijas! Turpinot pērn aizsākto tradīciju, 27. janvārī plkst. 11.00 Bauskas Kultūras centrā notiks nevalstisko organizāciju (NVO) un iedzīvotāju iniciatīvu forums „Vairāk jaudas”.

Uz kopīgu sadarbību un domapmaiņu aicināsim gan biedrību un nodibinājumu, gan neformālo iedzīvotāju grupu pārstāvjus, kā arī tos interesentus, kuri vēlas aktīvāk iesaistīties sabiedrības līdzdalības procesos un vietējās kopienas dzīvē.

Forumā būs iespēja saņemt aktuālo informāciju par Bauskas novada pašvaldības atbalstu 2024. gadā un finansiālu atbalstu dažādām NVO iniciatīvām. Ieklausīsimies viedokļos un pieredzes stāstos par iedzīvotāju padomju darbību. Kopīgi domāsim par efektīvas sadarbības priekšnoteikumiem.

Foruma noslēgumā atskatīsimies uz 2023. gadā īstenotajām iniciatīvām un godināsim veiksmīgāko projektu realizētājus. Diskutēsim par iedzīvotāju konsultatīvajām padomēm kā instrumentu sabiedrības līdzdalībai.

Šis būs labs brīdis, lai tiktos ar aktīvajiem Bauskas novada iedzīvotājiem, dalītos pieredzē, veiksmes stāstos un domātu, kā pārvarēt izaicinājumus. Forums būs papildu iespēja iepazīties un saliedēties ar citiem līdzīgi domājošiem aktīvistiem. Esam pārliecināti, ka ar vienu labu ideju var „iededzināt” neskaitāmas „lampiņas”, kas dod vairāk jaudas, gaismas un kopīga labuma!

Aicinām pieteikties forumam līdz 19. janvārim:

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc interesentus aicinām pieteikties savlaicīgi.

Pasākumu organizē Bauskas novada pašvaldība sadarbībā ar Zemgales NVO centru, līdzfinansē Latvijas Republikas Kultūras ministrija.

Vairāk jaudas 27-01 programma
Datums 27. janvāris, 2024
Laiks11.00
Atrašanās vietaBauska, Bauskas Kultūras centrs