Mobilā lietotne Uzņēmējdarbība
Lietotne Uzņēmēji

Mobilā lietotne „Bauskas novads” ir ne tikai ērta komunikācijas platforma iedzīvotājiem, bet arī lielisks rīks uzņēmējiem – jau septembrī tiks aktivizēta sadaļa „Piedāvājumi” vietējo uzņēmēju atbalstam un popularizēšanai.

Sadaļā „Piedāvājumi” mobilās lietotnes lietotāji, vietējie iedzīvotāji un novada viesi, varēs iepazīties un saņemt vietējo uzņēmēju piedāvātās preces un pakalpojumus ar izdevīgākiem nosacījumiem (piemēram, par īpašu cenu vai nosacījumiem, ar atlaidi vai jaunu piedāvājumu).

Kā tiks veidota sadarbība?

1. Uzņēmējs iesniedz pieteikumu, sūtot to uz e-pasta adresi uznemejdarbiba@bauskasnovads.lv;
  2. pašvaldība sazinās un organizē uzņēmējam līguma noslēgšanu ar SIA “Mobilly TX” par informācijas sistēmas izmantošanu, kā arī nosūta to SIA “Mobilly TX”;
  3. SIA “Mobilly TX” aptuveni 2-3 darba dienu laikā uzņēmēja norādītajai kontaktpersonai nosūta lietotāja vārdu, paroli piekļuvei informācijas sistēmai, kur būs iespēja ievadīt uzņēmuma piedāvājumu;
  4. kad uzņēmējs informācijas sistēmā ir izvietojis savu piedāvājumu, pašvaldības speciālisti apstiprina piedāvājumu un tas tiek publicēts mobilajā lietotnē “Bauskas novads”.

Gaidīsim uzņēmēju piedāvājumus, lai novada iedzīvotāji un viesi varētu plašāk uzzināt par Bauskas novada uzņēmējiem, kā arī iegādāties un saņemt vietējās preces un pakalpojumus!

Kontaktpersonas uzziņai

Laura Ārente

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja
laura.arente [at] bauskasnovads.lv

Mobilā aplikācija "Bauskas novads"

Lai veicinātu iedzīvotāju iesaisti un informētu par aktualitātēm, iedzīvotājiem ir pieejama mobilā lietotne „Bauskas novads”.
Skatīt vairāk