pasākums

Zemgales plānošanas reģions (ZPR) EEZ grantu projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” ietvaros sadarbībā ar Bauskas novada pašvaldību šī gada 15. martā organizē Vietējā biznesa atbalsta dienu “Caur pieredzes prizmu” ar mērķi tuvāk iepazīt ražotājus un pakalpojumu sniedzējus Bauskas novadā, dalīties pieredzē, kā arī veicināt ciešāku sadarbību un jaunu kontaktu veidošanos.

Vietējā biznesa atbalsta dienas ietvaros uzņēmējiem būs iespēja apmeklēt Bauskas novada uzņēmējus: Kugrēnu vīna darītava un atpūtas kompleksu Rožmalas. Ekskursiju un pieredzes stāstu laikā uzņēmēji varēs iepazīt uzņēmumu darbību un gūt labās prakses piemērus viesmīlības nozarē.

Dienas otrā daļa norisināsies pie Gada jaunais uzņēmējs Zemgalē 2023 Bauskas novada laureāta SIA MKrestorāns restorānā Mežs Kungs. Klātesošos uzņēmējus uzrunās Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un ZPR izpilddirektors Valdis Veips, kā arī par uzņēmējdarbības atbalsta pasākumiem Zemgales plānošanas reģionā iepazīstinās projekta “Uzņēmējdarbība Zemgalē” pārstāve Ilze Lujāne.

Uzņēmējiem būs iespēja dzirdēt arī Ingas Dalibas lekciju par personīgā zīmola veidošanas nozīmi mūsdienu uzņēmējam, kā arī Attīstības un plānošanas nodaļas vecākās projektu vadītājas Jolantas Kalinkas stāstījumu par LEADER programmu un tās iespējām uzņēmējiem.

Pasākuma noslēgumā paredzēta tīklošanās un kontaktu apmaiņa.

Vietējo biznesa atbalsta dienu Bauskas novadā bez maksas aicināts apmeklēt ikviens interesents.

epriekšējā reģistrācija līdz 12.03.2024.: https://ej.uz/devj

Vietējā biznesa atbalsta diena tiek organizēta projektā Nr. LV-LOCALDEV-0003 “Uzņēmējdarbība Zemgalē”, un to finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus. Projekta kopējais budžets ir 969 256 EUR, no kuriem EEZ grantu līdzfinansējums ir 793 867,70 EUR.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai.