Uzņēmējdarbība

Ar mērķi veicināt dialogu starp pašvaldību un lauksaimniekiem 2023. gada 17. martā Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs organizē “Uzņēmēju brokastu” cikla pasākumu “Vai šodien ir viegli būt lauksaimniekam?”.

Pasākums notiks Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma Saulaines teritoriālajā struktūrvienībā, kas dos iespēju lauksaimniekiem iepazīt skolas praksi, apmācot topošos lauksaimniecības speciālistus.

Pasākuma ietvaros iekļauta izglītojošā un informatīvā daļa par lauksaimniecības nozari Bauskas novadā, Zemkopības ministrijas prioritātēm valdības rīcības plānā, problēmām un iespējām pārtikas ražošanas nozarē, kā arī citas aktuālas tēmas. Dalībniekiem būs iespēja iesaistīties diskusijās un uzdot sev interesējošus jautājumus Zemkopības ministrijas, pašvaldības vadības pārstāvjiem un citiem lauksaimniecības jomas speciālistiem.

Interesentus aicinām pieteikt savu dalību līdz 2023. gada 13. martam, aizpildot pieteikuma anketu: www.ej.uz/uznemejubrokastis2023