Bauskas novads Uzņēmējdarbība
uzņēmēji

Ar mērķi veicināt dialogu starp pašvaldību, valsts pārvaldi un uzņēmējiem 2023. gada 24. augustā Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs organizēja “Uzņēmēju tikšanās” pasākumu.

Pasākuma pirmajā daļā vairāk nekā trīsdesmit Bauskas novada uzņēmēji viesojās Iecavā, kur SIA „Vizulo" valdes priekšsēdētājs Jānis Zeltiņš un AS „Balticovo” uzņēmuma valdes loceklis Toms Auškāps, pastāstīja par uzņēmumu darbību, iepazīstinot pasākuma dalībniekus ar skaitļiem, faktiem un eksporta apmēriem, vienlaikus atbildot uz ļoti daudziem jautājumiem par katra uzņēmuma darbību, nākotnes plāniem un nozares specifiku kopumā.

Dienas izglītojošā un informatīvā daļa notika Codes muižā. Uzņēmēji tika iepazīstināti ar enerģētikas nozari un Rail Baltica projekta progresu. Klātesošie uzzināja aktualitātes par konkrētajām tēmām un saņēma atbildes uz sev svarīgiem jautājumiem.

Pasākumu vadīja Zemgales NVO Centra vadītājs Uldis Dūmiņš, bet oficiālo daļu atklāja Bauskas novada domes priekšsēdētājs Aivars Okmanis.

„Ir daudz un dažādas sadarbības formas starp pašvaldību un uzņēmējiem. Šādi pasākumi un tikšanās ir viens no veidiem, kā veicināt sadarbību starp abām pusēm, rast kopīgu valodu, lai apvienojot spēkus, tiktu realizēti mērķi un notiktu darbības, kuras sekmē novada attīstību un ilgtspējību. Bauskas novada pašvaldība ir lepna par novada uzņēmējiem un uzņēmumiem, kuri strādā un veicina novada atpazīstamību. Esam priecīgi būt sadarbībā ar uzņēmējiem un vēlam katram realizēt iecerēto,” tā A. Okmanis.

Pasākumu organizēja Bauskas novada Uzņēmējdarbības un kompetenču attīstības centrs. Centra vadītāja Elita Priedniece uzņēmējus iepazīstināja ar centra funkcijām, pastāstīja par sadarbības iespējām starp pašvaldību un uzņēmējiem, kā arī ieskicēja turpmākos pasākumus, kuros uzņēmēji tiks aicināti iesaistīties kā pieredzes apmaiņas braucienos, tā reāli strādāt pie efektīva sadarbības modeļa starp pašvaldību un uzņēmējiem.

Pasākuma dalībniekus uzrunāja un par jomas aktualitātēm stāstīja Klimata un enerģētikas ministrijas Enerģijas tirgus departamenta direktors Gunārs Valdmanis, Rail Baltica projekta tiesiskā nodrošinājuma nodaļas vecākā eksperte - juriste Larisa Kļava - Gorohovska, RB „Rail AS” tehniskais direktors Latvijā Ēriks Diļevs un SIA „Eiropas Dzelzceļa līnijas” valdes priekšsēdētājs Kaspars Vingris.

Dienas noslēgumā uzņēmēji tīklojās savā starpā, neformālā vidē aprunājās ar uzaicinātajiem nozaru pārstāvjiem un apmainījās ar kontaktiem.

Pasākums tiek organizēts projekta "LVIII-068 “Zemgales uzņēmējdarbības vides attīstība un uzņēmēju konkurētspējas veicināšana”/ SMEPRO 2" ietvaros un to līdzfinansē Eiropas Savienība.

Šis pasākums ir organizēts ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tā saturu pilnībā atbild Bauskas novada pašvaldība un tas var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

Šī publikācija ir sagatavota ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par tās saturu pilnībā atbild Bauskas novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas Savienības viedokli.

savienība