Notikusi februāra Bauskas novada domes sēde

29. jūnija Bauskas novada domes sēdē deputāti pieņēma lēmumu Valles pašvaldības aģentūras reorganizācijas procesa uzsākšanu, kas pabeidzams līdz 2023. gada 31. augustam.

Saskaņā ar Bauskas novada domes 2023. gada 23. februāra „Par SIA „Bauskas ūdens”, SIA „Bauskas siltums”, SIA „Vides serviss”, sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Dzīvokļu komunālā saimniecība”, sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Iecavas siltums”, sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Mūsu saimnieks” un sabiedrības ar ierobežotu atbildību „Kūdrinieks” reorganizācijas procesa uzsākšanu”, visas Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības, kas sniedz ūdensapgādes un kanalizācijas, siltumapgādes, namu apsaimniekošanas, atkritumu apsaimniekošanas un teritorijas uzturēšanas pakalpojumus, tiek pievienotas SIA „Bauskas novada komunālserviss”.