Datums 31. marts, 2024
Laiks11.00–16.00
Vieta Bauska, Bauskas Kultūras centrs, Kalna iela 18
GARAUŠU LĪKSMĪBAS un ZĪMĒJUMU TEĀTRA izrāde 2024. gada 31. martā, Pirmajā Lieldienās, Bauskas Kultūras centrā

Pirmajās Lieldienās, 31. martā, no plkst. 11:00 visi interesenti tiks gaidīti uz GARAUŠU LĪKSMĪBĀM Bauskas Kultūras centra urbānajā pagalmā (Kalna iela 18), kur koši svinēsim Lieldienas kopā ar garaušiem un radošu pavasara meistarklasi. Plkst. 14:30 pagalma viesi tiks aicināti pulcēties Bauskas Kultūras centra zālē, lai piedalītos Zīmējumu teātra izrādē.

Līksmā pagalma viesiem zaķis Bannijs būs sarūpējis dažādus jautrus konkursus visai ģimenei – notiks stiprākā tēta konkurss, olu makšķerēšanas konkurss, augstākā torņa konkurss, dziesmu atpazīšanas konkurss, kā arī krāsainākās olas konkurss. Lai piedalītos konkursā un citās aktivitātēs, apmeklētājiem līdzi jāņem pašu dekorētas Lieldienu olas. Vēl ikviens savu attapību varēs pārbaudīt atmiņas un krāsu spēlēs.

Lai visiem Lieldienu svinētājiem būtu tikpat līksms prāts kā zaķim Bannijam, sanākušajiem radošajā darbnīcā būs iespēja izgatavot garauša galveno rotu – krāsainas austiņas, kuras dalībnieki varēs izrotāt atbilstoši savai gaumei. Neiztiksim arī bez šūpošanās un olu ripināšanas. Līdz plkst. 14:30 pagalmā viesosies arī garauši no Trušu pilsētiņas.

Plkst. 14:30 pagalma viesi tiks aicināti pulcēties Bauskas Kultūras centra zālē, lai piedalītos Zīmējumu teātra izrādē, kurā kopā ar auditoriju improvizēs trīs dažādu profesiju mākslinieki – gleznotāja Ingrīda Ivane, mūziķis Aleksejs Bahirs un improvizators Varis Klausītājs. Katras Zīmēju teātra izrādes saturs ir unikāls. Izrāde sāksies ar improvizētām mūzikas kompozīcijām, kas raksturo tēlus, kurus skatītāji vēlētos redzēt izrādē, jo sanākušie piedalīsies varoņu un notikumu veidošanā. Paralēli ritošajiem notikumiem un improvizētām dziesmām, varbūt pat dejām, uz skatuves sienas taps liels zīmējums. Izrādes noslēgumā skatītājiem būs iespēja pašiem iemēģināt roku zīmēšanā, papildinot kopīgi radīto attēlu.

Dalība pagalma aktivitātēs un Zīmējumu teātra izrādē ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos publicitātes materiālos.

Pasākumu organizē: Bauskas Kultūras centrs