Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Iespēja vecākiem reģistrēt savus pirmsskolas vecuma bērnus pašvaldības izglītības iestāžu, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, rindās. Iespēja iegūt vispārpieejamu informāciju par situāciju rindā uz pašvaldības izglītības iestādēm, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmas, kā arī informāciju par saviem personas datiem pirmsskolas rindu administrēšanas modulī.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Lai pieteiktu bērnu pašvaldības finansēta pirmsskolas izglītības pakalpojuma saņemšanai, vienam no vecākiem vai bērna likumiskajam pārstāvim jāiesniedz pieteikums. Pieteikumu var iesniegt visu gadu:
    1. elektroniski reģistrējot tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv;
    2. nosūtot elektroniski parakstītu pieteikumu uz pasts@bauskasnovads.lv;
    3. iesniedzot pieteikumu Valsts un pašvaldību vienotajā klientu apkalpošanas centrā Bauskā, Iecavā, Rundālē, Vecumniekos, Skaistkalnē,Misā,Svitenē, Vallē un Gailīšos.

Bērna likumiskajam pārstāvim iesniedzot pieteikumu ir tiesības norādīt trīs vēlamās izglītības iestādes prioritārā secībā.

Iesniedzot pieteikumu reģistrācijai, vecāks vai bērna likumiskais pārstāvis uzrāda personu apliecinošu dokumentu, bet bērna likumiskais pārstāvis papildus uzrāda bērna dzimšanas apliecību vai bērna personu apliecinošu dokumentu un bāriņtiesas lēmumu par bērna ārpus ģimenes aprūpi vai pilnvaru.

2. Pakalpojuma apstrāde
    Informācija par rindu bērnu uzņemšanai pirmsskolas iestādēs pieejama tīmekļvietnē www.epakalpojumi.lv un Bauskas novada pašvaldības mājaslapā https://www.bauskasnovads.lv/lv.
    Papildus jautājumu un neskaidrību gadījumā zvanīt Izglītības nodaļas izglītības speciālistei Sandrai Petrokaitei pa tālruni +371 26595051, rakstīt e-pastā: sandra.petrokaite@bauskasnovads.lv

3. Pakalpojuma saņemšana
    Grupu komplektācija bērnu uzņemšanai pirmsskolas iestādēs notiek katru gadu no 1. jūnija līdz 31. augustam, par to atbild pirmsskolas iestādes vadītājs.
    Lai uzņemtu bērnu pirmsskolas iestādē, vecākiem jāiesniedz šādi dokumenti:
    1. vecāku iesniegums par uzņemšanu pirmsskolas iestādē;
    2. bērna medicīniskā karte (veidlapa 026/u);
    3. Pedagoģiski medicīniskās komisijas atzinums (ja bērns apgūs speciālās pirmsskolas izglītības programmu).
    Līdz bērna uzņemšanai pirmsskolas iestādē (bet ne vēlāk kā trīsdesmit dienas iepriekš), iesniedzot attiecīgu iesniegumu, bērna likumiskajam pārstāvim ir tiesības:
    1. mainīt pieteikumā norādīto informāciju par vēlamajām pirmsskolas iestādēm un laiku, no kura bērnam nepieciešama vieta pirmsskolas iestādē, saglabājot pieteikuma reģistrācijas datumu;
    2. atsaukt pieteikumu bērna reģistrācijai pirmsskolas izglītības programmas apguvei.

Saņemt pakalpojumu

Uzziņas par pakalpojumu