Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi

Saņemt pakalpojumu

Izglītību apliecinošu dokumentu dublikātu izsniegšana. Dublikātus izsniedz vispārējās izglītības iestāde. Ja izglītības iestāde ir likvidēta, tad dublikātu noformē pašvaldības izglītības pārvaldes iestāde.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
    Izglītības dokumentu dublikātus izsniedz izglītības iestāde. Dublikātu izsniedz pašvaldība, ja:
    1)izglītības iestāde ir likvidēta;
    2)izglītības iestāde ir reorganizēta par cita veida izglītības iestādi, kas neizsniedz tādu vispārējās izglītības dokumentu kā nozaudētais.

Lai pieprasītu izglītības dokumenta dublikātu:
    1) persona, kurai nepieciešams dublikāts, iesniedz iesniegumu izglītības iestādē vai pašvaldībā;
    2) persona, kurai nepieciešams dublikāts, izsludina oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” nozaudēto, nozagto, iznīcināto vai neatjaunojami bojāto dokumentu par nederīgu. Par sludinājumu maksā iesnieguma autors.

2. Pakalpojuma saņemšana
    Ne vēlāk kā 10 dienu laikā pēc sludinājuma publicēšanas izglītības iestādes direktors vai pašvaldības speciālists izraksta dublikātu un reģistrē to izsniegto izglītības dokumentu reģistrācijas grāmatā.

Dublikāta saņēmējs klātienē parakstās par tā saņemšanu.

Saņemt pakalpojumu

Uzziņas par pakalpojumu