Statuss:
ce%C4%BCi%20(1).png

Projekta finansētājs: Bauskas novada pašvaldība

Status: Aktīvs

Projekta nosaukums: Bauskas pilsētas Krasta ielas posms no Skolas ielas līdz Mūsas tiltam

Projekta programma/SAM: Noteikumi par kritērijiem un kārtību, kādā 2022. gadā tiek izvērtēti un izsniegti valsts aizdevumi pašvaldībām Covid-19 izraisītāskrīzes seku mazināšanai un novēršana

Projekta budžets: 140 008, 71 EUR bez PVN

Projekta budžeta sadalījums: Būvuzņēmējs: SIA “GP Holding” - līguma summa 140 008,71 EUR ar PVN. Autoruzraudzība: SIA „BM-projekts” - līguma summa 1 089,00 EUR ar PVN. Būvuzraudzība: SIA “Somniar” - līguma summa 3 844,17 EUR ar PVN.

Projekta mērķis

Esošās ielas trases posmam  ir paredzēts pārbūvēt un atjaunot tikai asfalta un šķembu pamata kārtas segumu. Izbūvējamā posma garums ir 395 m, kuros paredzēts asfalta seguma ieklāšana divās kārtās, ka arī veikt komunikāciju pārbūvi, zaļās zonas ierīkošanu, ceļa aprīkojuma uzstādīšanu un labiekārtošanu.

Galvenās aktivitātes

Ielas seguma maiņas darbu veicējs  SIA “GP Holding”. Darbus plānots paveikt 14 nedēļās, ieskaitot objekta nodošanu ekspluatācijā. Projekta īstenošana paredzēta 2022.- 2023.gadā. Šobrīd notiek dokumentācijas iesniegšana Būvniecības informācijas sistēmā (BIS) un tiklīdz būvuzņēmējs saņems objekta būvdarbu uzsākšanas nosacījumu saskaņojuma atzīmi, tiks uzsākts objekta izbūves process.

Īstenošanas laiks: 14 nedēļās, ieskaitot objekta nodošanu ekspluatācijā

Laima Berga

Būvniecības speciāliste
laima.berga [at] bauskasnovads.lv

Publikācijas par šo tematu:

Krasta ielai posmā no Skolas ielas līdz Mūsas tiltam 395 metru garumā pabeigta asfalta seguma ieklāšana divās kārtās. Ceļa posmam veikta komunikāciju pārbūve, zaļās zonas ierīkošana, ceļa aprīkojuma uzstādīšana un labiekārtošana. Būvdarbi objektā jau pabeigti, objekta nodošanai ekspluatācijā notiek uzmērīšanas darbi.

Ielas segums izbūvēts privātmāju teritorijā, tādējādi būtiski uzlabojot apstākļus iedzīvotāju piekļūšanai saviem īpašumiem, savukārt vasaras periodā iela nodrošina iedzīvotājiem piekļuvi publiskajai atpūtas vietai pie upes, kas atrodas dabas parka „Bauska” teritorijā.

Līdz šim ielai bija grants segums neapmierinošā stāvoklī - transporta slodzes un atmosfēras nokrišņu ietekmē bija izveidojušās bedres un iesēdumi, kas ietekmēja satiksmes drošības līmeni.

Kopējās projekta īstenošanas izmaksas (būvdarbi, būvuzraudzība un autoruzraudzība) ir 146 817,38 EUR ar PVN. Ielas posma seguma maiņai tika saņemts valsts aizdevums Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai 119 007 EUR apmērā, savukārt pašvaldības līdzfinansējums nodrošināts 27 810,38 EUR apmērā.

ce%C4%BCi%20(1).png