Statuss:

Projekta nosaukums: Liepu ielas, Brunavas pagastā, pārbūve
Projekta numurs: Līguma Nr. BNP 2022/23
Projekta budžets: 2 078 427.84 EUR ar PVN
Projekta budžeta sadalījums: Būvuzņēmējs: SIA “BALTIJAS BŪVE”-Līguma summa 1 678 906,96 EUR bez PVN (2 031 477,42 EUR ar PVN). Autoruzraudzība : SIA „BM-projekts”- Līguma summa 9 990,00 EUR bez PVN (12 087,90 EUR ar PVN). Būvuzraudzība: SIA „BaltLine Globe”-Līguma summa 28 812,00 EUR bez PVN (34 862,52 EUR ar PVN).
Projekta mērķis

• ir veikt Liepu ielas pārbūvi Grenctāles ciemā Brunavas pagastā, lai uzlabotu satiksmes drošību un uzņēmējdarbības vidi, kā arī  samazinātu ceļa uzturēšanas izmaksas.

Galvenās aktivitātes

• Pārbūves garums 1872 metri;
  • Tilta pārbūve 20 metri;
  • Lietus atvades tīkli un drenāžas komunikācijas pārbūve 313 metri;
  • Caurteku pārbūve 317 metri;
  • Ielas apgaismojuma izbūve un satiksmes drošības uzlabošana.

Īstenošanas laiks: 74 nedēļās neskaitot tehnoloģisko pārtraukumu

Laima Berga

Būvniecības speciāliste
laima.berga [at] bauskasnovads.lv

Publikācijas par šo tematu:

liepu iela

Šogad uzsākti apjomīgi būvdarbi Brunavas pagasta Grenctāles ciemā, pārbūvējot Liepu ielu 1872 metru garumā, tai skaitā arī tilta pār Ceraukstes upi pārbūvi (20 metri), lietus atvades tīklu un drenāžas komunikāciju izbūvi 313 metru garumā, caurteku izbūvi 317 metru garumā un ielas apgaismojuma izbūvi.

Būvnieki ir veikuši upītes krastu nostiprināšanu un ceļa apakškārtas uzklāšanu pirmajam posmam līdz tiltam, kā arī uzsākta tilta pāļu ievietošana. Aktīvi darbi notiek arī ciema teritorijā privātmāju rajonā. Tur tiek ieklātas caurtekas, izbūvēta ceļa infrastruktūra un uzklāts šķembu slānis.

Liepu iela ir Grenctāles ciema galvenā iela, kas nodrošina piekļuvi iedzīvotājiem nozīmīgai infrastruktūrai: kultūras namam, doktorātam, bibliotēkai, veikalam, viesu namam „Rasa Spa”, autoservisam, kā arī savieno ciema teritoriju ar pieguļošajām lauksaimnieciskās ražošanas teritorijām un uzņēmumiem. Ielas seguma tehniskais stāvoklis, apgaismojuma un satiksmes drošības līmenis bija neapmierinošs, gājēju pārvietošanās notika pa brauktuves malu. Dzelzsbetona tiltam pār Ceraukstes upi bija būtiski bojājumi nesošajās konstrukcijās, tāpēc pilnīga pārbūve bija neatliekama.

Projekta kopējās būvdarbu izmaksas ir 2 031 477,42 EUR ar PVN, autoruzraudzība - 12 087,90 EUR, būvuzraudzības izmaksas - 34 560,02 EUR.

2022. gadā paredzētajiem būvdarbiem pašvaldība saņēmusi valsts budžeta aizdevumu prioritāram investīciju projektam 1 miljona EUR apmērā, savukārt pašvaldība nodrošina līdzfinansējumu būvuzraudzībai un autoruzraudzībai 2022. gadā 23 475,21 EUR.

ce%C4%BCi.png
Lemj par aizņēmumu prioritārā investīciju projekta «Liepu ielas Brunavas pagastā pārbūve» īstenošanai
Iesniegs investīciju projektu „Liepu ielas Brunavas pagastā pārbūve”