Statuss:

Projekta finansētājs: Bauskas novada pašvaldība
Status: Aktīvs
Projekta nosaukums: Par seguma maiņu objektā Mežotnes pagasta autoceļa B2
Projekta programma/SAM: Noteikumi par kritērijiem un kārtību, kādā 2022. gadā tiek izvērtēti un izsniegti valsts aizdevumi pašvaldībām Covid-19 izraisītāskrīzes seku mazināšanai un novēršana
Projekta budžets: 82 654,50 EUR ar PVN
Projekta budžeta sadalījums: Būvuzņēmējs: SIA “GP Holding”-Līguma summa 82 654,50 EUR ar PVN, Būvuzraudzība: SIA “Somniar”-Līguma summa 2 585,77 EUR ar PVN
Projekta mērķis

• Autoceļa satiksmes uzlabošana un kvalitatīva piekļuve iedzīvotājiem pie saviem īpašumiem

Galvenās aktivitātes

• Atjaunojamam ceļa trases posmam  ar grants segumu ir paredzēta asfalta brauktuves ceļa segas izbūve divās kārtās un 256 m garumā ieskaitot komunikāciju pārbūvi, ka arī  zemes darbos iekļaujot zaļās zonas ierīkošanu un ceļa aprīkojuma uzstādīšana un labiekārtošana.

Īstenošanas laiks: 10 nedēļas, skaitot objekta nodošana ekspluatācijā.

Laima Berga

Būvniecības speciāliste
laima.berga [at] bauskasnovads.lv

Publikācijas par šo tematu:

Mežotnes pagasta Jumpravas ciemā pārbūvēts autoceļa B2 „Jumpravu kapi-Tomi” posms 256 metru garumā. Līdzšinējam grants seguma ceļam veikta brauktuves ceļa segas izbūve ar karsto asfaltu, kas turpmāk iedzīvotājiem nodrošinās kvalitatīvu piekļuvi saviem īpašumiem un publiskām atpūtas vietām dabas parka „Bauska” teritorijā.

Ceļa posmam veikta arī komunikāciju pārbūve, ceļa aprīkojuma uzstādīšana un zaļās zonas ierīkošana.

Projekta kopējās izmaksas būvdarbiem un būvuzraudzības nodrošināšanai ir 87 522,33 EUR ar PVN. Ceļa pārbūves darbiem saņemts valsts aizdevums Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai 70 256 EUR apmērā, savukārt pašvaldības līdzfinansējums nodrošināts 17 266,33 EUR apmērā.