Statuss:
amfiteatris(1).jpg
Projekta finansētājs: Bauskas novada pašvaldība, Valsts

Status: Īstenots

Projekta nosaukums: Saules dārza amfiteātra izveide konkursa “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros

Projekta numurs: Vienošanās Nr. 3-31/605

Projekta programma/SAM: Konkurss “Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019”

Projekta budžets: 11 506.80 EUR

Projekta budžeta sadalījums: 11 506,80 EUR, no tiem Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansējums ir 3 000 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 8 506,80 EUR.

Projekta mērķis

Saules dārza amfiteātra izveide konkursa „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros, kas paredz Saules dārza strūklaku pārvērst par nelielu amfiteātri, nodrošinot jaunu koncertu un pasākumu organizēšanu ģimenēm ar bērniem Bauskas vecpilsētā.

Galvenās aktivitātes
  • Atjaunot un labiekārtot bijušās strūklakas teritoriju.
  • Izbūvēt nelielu brīvdabas estrādi un solus amfiteātrim.
  • Nodrošināt vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Īstenošanas laiks: 18.12.2019. - 10.12.2020.

Koordinātors: Dace Platonova

Kontaktinformācija: 63963972

Publicitāte

17.11.2020.

PII „Pasaulīte” bērni svētku noskaņās pieskandina jauno Saules dārza amfiteātri

Dienu pirms Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienas Bauskā, Saules dārzā, PII „Pasaulīte” grupiņas „Zīļuki" bērni ar dziesmām, dzejoļiem un rotaļām ieskandināja jauno Saules dārza amfiteātri.

Mazie ķipari no svecītēm salika Latvijas karti, gāja rotaļās, dziedāja, skaitīja dzejolīšus par godu Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienai. PII „Pasaulīte” vadītāja Daina Kadiševska bērniem stāstīja par 18.novembra nozīmīgumu Latvijas valsts esamībā, par svētku svinēšanas tradīcijām un piekodināja, ka ir jāsvin ne tikai savas, ģimenes cilvēku vai draugu dzimšanas dienas, bet arī Latvijas.

1(20).png

Svētku noskaņās Bauskas novada administrācijas Izglītības nodaļas pateicību par  apzinīgu attieksmi pret veicamo darbu un nostrādātajiem 30 gadiem PII „Pasaulīte” saņēma Tatjana Selicka.

2(18).png

Jau vēstījām, ka šī gada oktobra sākumā sākās darbi Saules dārzā, Bauskā. Tur tapis amfiteātris vietā, kur kādreiz atradās strūklaka un tai pieguļošais akmeņainais laukums. Darbus veic SIA „Vides serviss”.

Plānoto darbu rezultātā ir aizbērta strūklaka, izbūvēta un nobruģēta neliela brīvdabas estrāde, nobruģēts strūklakai pieguļošais laukums. Izbūvēti soli amfiteātrim un veikti vides labiekārtošanas darbi. Vēl tikai atlicis uzstādīt soliem virsmas.

Saules dārza amfiteātra izveide notiek konkursa „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros, kas paredz Saules dārza strūklaku pārvērst par nelielu amfiteātri, nodrošinot jaunu koncertu un pasākumu organizēšanas vietu ģimenēm ar bērniem Bauskas vecpilsētā.

Naudas balvas piešķiršanas nosacījumi paredz, ka nauda izlietojama 2020.gada ietvaros.

Kopējās amfiteātra izbūves izmaksas veido 11 506,80 EUR, no tiem Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansējums ir 3 000 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 8 506,80 EUR.

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

Foto:
Inga Pinne,
Sabiedrisko attiecību speciāliste

08.10.2020.

Sākusies Saules dārza amfiteātra izveide

Šī gada oktobra sākumā sākušies darbi Saules dārzā, Bauskā. Tur taps amfiteātris vietā, kur šobrīd atrodas strūklaka un tai pieguļošais akmeņainais laukums. Darbus veic SIA „Vides serviss”.

Patreiz aizbērta strūklaka, ar šķembām noklāts un pieblietēts strūklakai pieguļošais laukums, notiek vides labiekārtošanas darbi. Projekta ietvaros plānots izbūvēt nelielu brīvdabas estrādi, solus amfiteātrim un paredzēts nodrošināt vides pieejamību cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

Darbus plānots pabeigt šī gada decembra sākumā.

Untitled%20design(1).png

Artūrs Dulbe,
Sabiedrisko attiecību speciālists

28.05.2020.

Saules dārzā taps amfiteātris

Bauskas novada domes sēdē 28.maijā domes deputāti skatīja jautājumu par amfiteātra izveidi Saules dārzā vietā, kur šobrīd atrodas strūklaka un tai pieguļošais akmeņainais laukums. Bauskas novada pašvaldība konkursā „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” nominācijā „Pašvaldība ar lielāko izaugsmi” saņēma diplomu un naudas balvu 3000 EUR apmērā.

Programmas „Ģimenei draudzīga pašvaldība” mērķis ir noteikt labākās pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem. Lai nodrošinātu atbilstošu naudas balvas izlietojumu, tika sagatavots projekta priekšlikums „Saules dārza amfiteātra izveide konkursa „Ģimenei draudzīgākā pašvaldība 2019” ietvaros”, kas paredz Saules dārza strūklaku pārvērst par nelielu amfiteātri, nodrošinot jaunu koncertu un pasākumu organizēšanu ģimenēm ar bērniem Bauskas vecpilsētā.

Naudas balvas piešķiršanas nosacījumi paredz, ka nauda izlietojama 2020.gada ietvaros, tas nozīmē, ka amfiteātra būvniecība tiks uzsākta nekavējoties pēc iepirkuma veikšanas. Projekta vadītāja Dace Platonova izteica cerību, ka labvēlīgu apstākļu gadījumā jau septembrī tur varētu noritēt pirmie pasākumi.

Kopējās amfiteātra izbūves izmaksas, atbilstoši sastādītajai tāmei veido 11 506,80 EUR, no tiem Valsts reģionālās attīstības aģentūras finansējums ir 3 000 EUR un pašvaldības līdzfinansējums 8 506,80 EUR. Sekos iepirkums, kurā projekta izmaksas tiks precizētas. Deputāti atbalstīja piedāvāto projekta priekšlikumu.

amfiteatris(1).jpg

Ieva Šomina,