Statuss:
Īstenošanā
Finansē Eiropas Savienība

Projekta numurs: Nr. 3.1.2.1.i.0/1/22/I/CFLA/011

Projekta programma: 3.1.2.1.i. “Publisko pakalpojumu un nodarbinātības pieejamības veicināšanas pasākumi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem” pirmās kārtas “Valsts un pašvaldību ēku vides pieejamības nodrošināšanas pasākumi”

Projekta finansētājs: Eiropas Savienības Atveseļošanas fonds

Projekta budžets: 268 620,00 EUR

Projekta budžeta sadalījums: Atveseļošanas fonda finansējums 222 000,00 EUR, pašvaldības finansējums: 46 620,00 EUR

Īstenošanas laiks: 01.01.2023 līdz 31.12.2024

Projekta mērķis:

Projekta mērķis ir  palielināt divu sabiedrībai paredzēto labklājības nozares publisko pakalpojumu un publisko ēku pieejamību, kurās tiek sniegti pašvaldības sociālie pakalpojumi un kurās ir nodrošināta vides un informācijas pieejamība visām sabiedrības grupām, tostarp personām ar invaliditāti un funkcionālajiem traucējumiem.

Galvenās aktivitātes:

Tiks veikta Bauskas novada Sociālā dienesta divu ēku - Rūpniecības ielā 7, Bauskā  un Rīgas ielā 29A, Vecumnieki, vides pieejamības veicināšanas pasākumi cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem, pašvaldības sociālo pakalpojumu saņemšanai. Tiks pārbūvētas autostāvvietas pie abām ēkām cilvēkiem ar invaliditāti, tiks pārbūvētas ieejas mezgli ēkās, kā arī tiks veikti uzlabojumi iekštelpās vides pieejamības nodrošināšanai cilvēkiem ar funkcionāliem traucējumiem.

Publikācijas par šo tematu: