5. februārī par Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas novada komunālserviss” uzņēmuma valdes locekli ar kompetenci kvalitātes vadībā un klientu apkalpošanā iecelts Aivis Vincevs. Līdz ar to noslēdzies pašvaldības izsludinātais konkurss uz diviem kapitālsabiedrības valdes locekļu amatiem.

Aivis Vincevs

A. Vincevam ir profesionālais maģistra grāds uzņēmumu un iestāžu vadībā. Darba pieredzi pašvaldības kapitālsabiedrību vadībā viņš uzkrājis, strādājot uzņēmumos SIA „Mērsraga ūdens" un SIA „Ziemeļkurzeme", kur īstenota to restrukturizācija ar mērķi sniegt kvalitatīvus un normatīvajiem aktiem atbilstošus pakalpojumus. Īpašu uzmanību A. Vincevs pievērsis sadarbības veicināšanai ar klientiem, veicinot uzņēmumu sniegto pakalpojumu pieejamību un kvalitāti, kā arī ieviesis jaunus digitālos pakalpojumus, ko atzinīgi novērtējuši arī klienti. Mērsrags bijis pirmais pagasts Talsu novadā, kur A. Vinceva vadībā ieviesta attālināta individuālo skaitītāju nolasīšana. Iedzīvotājiem vairs nebija jāatceras par skaitītāju rādījumu nodošanu, līdz minimumam samazinājās daudzdzīvokļu māju ūdens zudumi.

„Tā kā Bauskas novada iedzīvotāji visus komunālos pakalpojumus saņem no viena pakalpojuma sniedzēja – SIA „Bauskas novada komunālserviss” –, ir jāizmanto šī iespēja būt tuvāk klientiem, vairāk uzklausot un izprotot viņu vajadzības. Tas arī ļaus ātrāk un efektīvāk reaģēt uz izsaukumiem problēmu gadījumā un piedāvāt jaunus pakalpojumus,” norāda A. Vincevs.

Kā vienus no primārajiem uzdevumiem valdes loceklis ir noteicis klientu apkalpošanas servisa kvalitātes uzlabošanu, informācijas pieejamības veicināšanu un kvalitātes vadības sistēmas ieviešanu. „Lai gan jebkura reorganizācija nes līdzi izmaiņas arī ierastajā pakalpojuma saņemšanas kārtībā, īpašu uzmanību veltīšu tam, lai jau visdrīzākajā laikā klientiem sadarbība ar uzņēmumu izraisītu tikai pozitīvas emocijas,” norāda A. Vincevs. Viņš ir atvērts iedzīvotāju idejām par klientu apkalpošanas servisa kvalitātes uzlabošanu un aicina šo informāciju sūtīt uz e-pastu aivis.vincevs@bnks.lv

Jau vēstīts, ka 2023. gada  29. novembrī tika izsludināts atklāts konkurss uz diviem Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes locekļu amatiem: vienu valdes locekli ar kompetenci kvalitātes vadībā un klientu apkalpošanā un vienu valdes locekli ar kompetenci kapitālsabiedrības pamatdarbības veikšanā.

31. janvārī par Bauskas novada pašvaldības kapitālsabiedrības SIA “Bauskas novada komunālserviss” valdes locekli ar kompetenci kapitālsabiedrības pamatdarbības veikšanā tika iecelts līdzšinējais uzņēmuma pagaidu valdes loceklis Dzintars Cāzers.

Iepriekšējā publikācija par šo tēmu:

Dzintars Cāzers