attēls

Tikšanās reizē SIA "Bauskas novada komunālserviss" (BNKS) valdes loceklis Uģis Saukums iepazīstinās ar izmaiņām, kuras skars visus mūsu puses iedzīvotājus.

Kā jau ziņojām, visiem klientiem (gan fiziskām, gan juridiskām personām) Bārbeles, Kurmenes, Stelpes, Skaistkalnes, Valles un Vecumnieku pagastā līdz 2024. gada 5. maijam jānoslēdz atkritumu apsaimniekošanas līgums ar jauno atkritumu apsaimniekotāju – BNKS.

Šajā tikšanās reizē, iedzīvotāji varēs uzzināt visas atbildes uz sev interesējušiem jautājumiem, kā arī aizpildīt un iesniegt pieteikumu atkritumu apsaimniekošanas līguma slēgšanai.

Uz tikšanos tiks gaidīti visi interesenti:

• 29.04.2024. plkst. 9.00 Skaistkalnes pagasta nodaļā;
  • 29.04.2024. plkst. 12.00 Kurmenes tautas namā;
  • 29.04.2024. plkst. 15.00 Valles saieta namā;
  • 29.04.2024. plkst. 18.00 Vecumnieku tautas namā;
  • 30.04.2024. plkst. 9.00 Bārbeles tautas namā;
  • 30.04.2024. plkst. 12.00 Stelpes kultūras zālē.

Pieteikumu var aizpildīt:

• Aizpildot pakalpojuma pieteikuma formu SIA “Bauskas novada komunālserviss” mājas lapas www.bnks.lv sadaļā Noderīgi > Iesniegumu formas.
  • Tuvākajos SIA “Bauskas novada komunālserviss” klientu apkalpošanas centros:
    • Bauskā, Salātu ielā 7a
    • Iecavā, Tirgus ielā 12
    • Vecumniekos, Rīgas ielā 29a – 4

Precīza informācija par klientu centru darba laikiem https://bnks.lv/maksajumu-informacija/ vai zvanot pa tālruni: 8889.

• Pašvaldības klientu apkalpošanas centros:
    • Vecumnieku pagasta VPVKAC, Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pag.,
    • Skaistkalnes pagasta VPVKAC, Skolas iela 1, Skaistkalne, Skaistkalnes pag.,
    • Vecumnieku pagasta Misas VPVKAC, "Misas tautas nams", Misa, Vecumnieku pag.,
    • Valles pagasta VPVKAC, Liepu iela 15, Valle, Valles pag.

UZZIŅAI:

Jauns atkritumu līgums