Veselība Bauskas novada pašvaldība
rezidenta stipendija

Bauskas novada pašvaldība piedāvā iespēju pieteikties stipendijas saņemšanai rezidentiem, kuri apgūst ģimenes (vispārējās prakses) ārsta specialitāti kā pamatspecialitāti.

Noteikumi paredz, ka specialitātes apguvei jānotiek saskaņā ar akreditētu profesionālo rezidentūras izglītības programmu medicīnā un pēc studiju beigšanas jāreģistrējas Nacionālajā veselības dienestā primārās veselības aprūpes pakalpojumu sniedzēju gaidīšanas sarakstā vai jāuzsāk darbs ģimenes ārsta praksē Bauskas novada administratīvajā teritorijā, nostrādājot piecus gadus.

Stipendijas apmērs ir viena valstī noteiktā minimālā mēneša darba alga, atskaitot normatīvajos aktos noteiktos obligātos nodokļa maksājumus.

Pašvaldības dome ikgadējā budžetā paredz finansējumu stipendiju izmaksai un nosaka maksimālo stipendiātu skaitu konkrētajā budžeta gadā.

Iepazīties ar saistošajiem noteikumiem var Bauskas novada mājaslapas Pakalpojumu sadaļā.