Datums 25. maijs, 2024
Laiks11.00–15.00
Vieta Bauska, Bauskas pilsētas stadions
Ģimeņu sporta diena 2024. gada 25. maijā Bauskas pilsētas stadionā

25. maijā no plkst. 11:00 līdz plkst. 15:00 ģimenes ar pirmsskolas vecuma bērniem tiek aicinātas savu sestdienu pavadīt Bauskas pilsētas stadionā, kur ar sportiskām un radošām aktivitātēm, deju grupas “Lēra” priekšnesumiem un 16. Mazuļu rāpošanas čempionātu notiks ikgadējā ģimeņu sporta diena.

Plkst. 12:00 tiks dots starts baušķenieku vidū jau iemīļotajam Mazuļu rāpošanas čempionātam, kurš šogad norisināsies jau 16. reizi. Dalību aktivitātē vēlams pieteikt līdz 22. maija plkst. 21:00, zvanot pa tālruni 25949709, taču reģistrēties startam būs iespējams arī pasākuma dienā.

Šī gada sporta diena neizpaliks arī bez tradicionālās braucamrīku stafetes, tāpēc mazie sportisti uz pasākumu aicināti ierasties ar saviem braucamajiem – skrejriteņiem, skrituļslidām, riteņiem un citiem ripojošiem braucamrīkiem.

Līdztekus sporta aktivitātēm, teritorijā darbosies arī divu veidu piepūšamās atrakcijas, fotosiena, sejiņu apgleznošanas māksliniece, ziepju burbuļu mašīna un radošās darbnīcas. Dalībniekiem būs iespēja pārtapt par kādu paša izvēlētu tēlu, izgatavojot sejas masku, vai izveidot savu balona zvēriņu. Pasākuma atklāšanu ar priekšnesumiem bagātinās deju studijas “Lēra” (vadītāja Kitija Upelniece) dalībnieki.

Dalība visās aktivitātēs ir bez maksas.

Pasākuma apmeklētāji var tikt fotografēti un/vai filmēti. Fotogrāfijas un audiovizuālais saturs var tikt atspoguļots presē, sociālajos tīklos un citos Bauskas Kultūras centra publicitātes materiālos nākotnē.