Nometnes vieta Akmenes rajonā

24 Bauskas novada bērni vecumā no 9 līdz 13 gadiem piecas diennaktis varēs pavadīt kopā ar lietuviešu vienaudžiem Akmenes rajonā. Aicinām vecākus pieteikt bērnus nometnei!

Nometne ilgs no 11. jūnija līdz 15. jūnijam. Brauciena ilgums līdz norises vietai Akmenes rajonā (Balsiai ciems) no Iecavas – aptuveni 2 h 15 min.

Bērni uz nometni un atpakaļ tiks nogādāti ar pašvaldības autobusu. Iekāpšanas vietas: Iecavā un pa ceļam Bauskā (precīzāka informācija tiks paziņota dalībnieku vecākiem/likumīgajiem pārstāvjiem).

Aicinām pieteikties arī vienu pilngadīgu pārstāvi, kas būtu gatavs doties līdzi kā LV grupas pavadošā persona un būt nometnē visā tās norises laikā.

Sīkāka informācija:

Nometne tiek organizēta Interreg V-A Latvijas–Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2014.-2020. gadam projekta „Attīstības paātrinātājs Pakrojas un Iecavas pašvaldībās” (LLI-524, Booster for ReStart) ietvaros.

lat lit projekti

Ineta Bramane