Gads
Statuss
Noslēgusies

Publiskā apspriešana ir noslēgusies

Bauskas novada dome 2021.gada 28.oktobrī pieņēma lēmumu  (protokols Nr.6, 14.p.) „Par Bauskas novada attīstības stratēģijas un Bauskas novada attīstības programmas 2021. – 2027.gadam 1.redakcijas projekta nodošanu publiskajai apspriešanai”. Publiskā apspriešana ilgs no 2021.gada 5.novembra līdz 2021.gada 5.decembrim.

No 2021.gada 1.jūlija Bauskas novada pašvaldības administratīvo teritoriju veido bijušie Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadi.

Lai 2021.gada pašvaldību vēlēšanās ievēlētā dome varētu mērķtiecīgi organizēt pašvaldības darbu, tiek izstrādāta kopēja Bauskas novada ilgtermiņa attīstības stratēģija un Attīstības programma 2021.-2027.gadam, apvienojot Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadu ilgtermiņa un vidēja termiņa attīstības redzējumus, mērķus, prioritātes un telpiskās attīstības ieceres.

Publiskās apspriešanas sanāksme notiks tiešsaistē WEBEX platformā šādos termiņos:

Nr.p.k.

Teritorija

Datums

Plkst. laiks

Saite dalībai publiskās apspriešanas sanāksmēs

1.

Bauskas apvienības pārvalde

9.novembris

www.bauskasnovadapasvaldiba.my.webex.com/meet/publ_nov2021

2.

Iecavas apvienības pārvalde

16.novembris

3.

Rundāles apvienības pārvalde

23.novembris

4.

Vecumnieku apvienības pārvalde

30.novembris

18.00

Aicinām savlaicīgi pārliecināties, vai jūsu datorā/viedierīcē ir lejupielādēta “Webex” lietotne. Aicinām pieteikties dalībai publiskās apspriešanas sanāksmē, aizpildot pieteikuma formu, jo sanāksmē varēs piedalīties tikai identificētas vai reģistrētas personas.

Saite uz tiešsaisti pirms sanāksmes tiks publicēta Bauskas novada pašvaldības tīmekļvietnē www.bauska.lv, sociālo tīklu pašvaldības kontos, kā arī reģistrētām personām tiks nosūtīta uz e-pastu.

Rakstiskus priekšlikumus  Bauskas novada ilgtermiņa attīstības stratēģijas
un Attīstības programmas 2021.-2027.gadam 1.redakcijas projekta papildināšanai var iesniegt līdz šā gada 5.decembrim (ieskaitot):

• Bauskas novada pašvaldības Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Uzvaras ielā 1, Bauskā, Bauskas novads, LV-3901,
  • Iecavas apvienības pārvaldes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Skolas iela 4-40, Iecava, Bauskas novads, LV-3913,
  • Rundāles apvienības pārvaldes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Pilsrundāle 1, Pilsrundāle, Rundāles pagasts, Rundāles novads, LV-3921
  • Vecumnieku apvienības pārvaldes Valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, Rīgas iela 29, Vecumnieki, Vecumnieku pagasts, Bauskas novads, LV-3933,

kā arī rakstot uz adresi: Bauskas novada pašvaldība, Uzvaras iela 1, Bauska, Bauskas novads LV-3901, vai elektroniski e-pasts: planojums@bauska.lv līdz 5.decembra plkst. 23.59.

Fiziskām personām obligāti jānorāda vārds, uzvārds, dzīvesvietas adrese un tālruņa numurs. Juridiskām personām jānorāda reģistrācijas numurs, juridiskā adrese un darbības vietas adrese.

Par sabiedrības līdzdalību atbildīgā persona ir Bauskas novada pašvaldības iestādes „Bauskas novada administrācija” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Šomina, mob. +371 26591209  e-pasts: ieva.somina@bauska.lv.

Konsultācijas klātienē tiks sniegtas, ņemot vērā Ministru kabineta (turpmāk- MK) rīkojumā Nr.720 un MK noteikumos Nr. 662 noteiktās prasības (pakalpojumi. tiks sniegti tikai drošajā vidē, tiem apmeklētājiem, kuriem ir derīgs Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāts).

Informāciju par plānošanas dokumentiem sniegs arī SIA “Baltkonsults” valdes priekšsēdētāja Jolanta Gūža, mob. +371 29455156, e pasts: jolanta.guza@baltkonsults.lv.

Ar Bauskas novada ilgtermiņa attīstības stratēģijas un Attīstības programmas 2021.-2027.gadam 1.redakcijas projekta materiāliem var iepazīties Bauskas novada pilsētu un pagastu bibliotēkās, kā arī portālā geolatvija.lv:

Bauskas novada ilgtspējīgas attīstības stratēģija (1.0 redakcija)
Bauskas novada attīstības programmas 2021.-2027.gadam izstrāde (1.0 redakcija)

un tīmekļvietnēs www.bauska.lvwww.iecava.lv, www.rundale.lv un www.vecumnieki.lv.