Bezmaksas
Fiziska persona
Saņemšanas ierobežojumi
-

Pabalsts tiek piešķirts pilngadīgai personai, kura izcietusi brīvības atņemšanu ieslodzījuma iestādē ilgāk par sešiem mēnešiem un kuras deklarētā dzīvesvieta pirms brīvības atņemšanas bijusi Bauskas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā. Pabalsta apmērs ir valstī noteiktā garantētā minimālā ienākuma pabalsta apmērā. Persona pabalstu var pieprasīt mēneša laikā pēc atbrīvošanas no ieslodzījuma vietas.

Procesa apraksts

1. Pakalpojuma pieprasīšana
Lai saņemtu pabalstu persona iesniedz iesniegumu un klāt pievieno izziņas kopiju (uzrādot oriģinālu) par atbrīvošanu no brīvības atņemšanas iestādes pēc soda izciešanas.

Pabalsta pieprasītājs iesniedz iesniegumu kādā no šiem veidiem:

• iesniedz klātienē Sociālajā dienestā vai kādā no Sociālā dienesta klientu pieņemšanas vietām;
  • iesniedz klātienē kādā no Bauskas novada Valsts un pašvaldības vienotajiem klientu apkalpošanas centriem;
  • nosūtot Sociālajam dienestam pa pastu ("Bauskas novada Sociālais dienests", Rūpniecības iela 7, Bauska, Bauskas novads, LV-3901);
  • nosūtot rakstveida elektroniski parakstītu iesniegumu Sociālajam dienestam uz Sociālā dienesta oficiālo elektroniskā pasta adresi: socialais.dienests@bauskasnovads.lv;
  • nosūtot rakstveida elektroniski parakstītu iesniegumu Sociālajam dienestam oficiālajā elektroniskajā adresē (eAdrese)".

2. Pakalpojuma saņemšana
Pabalstu pārskaita iesniedzēja iesniegumā norādītajā kredītiestādes maksājumu vai pasta norēķinu sistēmas kontā, vai izmaksā skaidras naudas maksājumā, ja pabalsta pieprasītājam nav atvērts konts kredītiestādē.

Uzziņas par pakalpojumu